Label Nue

Yare Royal Dress

€69

'Yare' është fustani i ëndrrave në një gjatësi maxi. Prerë nga një material delikat për një përshtatje të ngushtë dhe perfekte në trup. Ka rripa të hollë dhe dekolte në formë të zemrës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

________________________

'Yare' is the dress of dreams in a floor-grazing maxi length that is endlessly wearable. Cut from jersey fabric for a figure-flattering fit. Features thin straps and a heart decolte shape. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed