Label Nue

Yalda Red Dress

€72

Dukuni fit dhe shumë tërheqëse në fustanin 'Yalda'. Ky fustan është i prerë nga rrjeta e butë që krijon një pamje të hijshme të trupit. Ky fustan i bukur me gjatësi midi përmban një dekolte të hapur me rripa të hollë dhe një çarje anash në pjesën e këmbës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Look fit and chic in the 'Yalda' dress. It's cut from soft mesh that's lightly ruched all over for a figure flattering look. This beautiful midi-length dress features an open decollete with slim shoulders straps and a flattering slit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed