Skip to content

Cart

Your cart is empty

Winry Basil Set

Sale price$41.59 Regular price$73.58

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky krijim minimal është seti juaj perfekt për sezonin e verës. 'Winry' është bërë nga pëlhurë e mëndafshtë që tregon bukur linjat tuaja. Fundi nxjerr në pah këmbët tuaja, por megjithatë ju jep një përfundim të rehatshëm. Pjesa e sipërme përmban një rrip që lidhet rreth qafës me kurriz të hapur dhe i rregullueshëm në pjesën para. Stiloni atë me një palë sandale me rripa për një atmosferë verore.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Detajet: Rripa të përshtatshëm asimetrik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

__________________________

This minimal creation is your perfect set for the summer season. The 'Winry' is made from silk fabric that shows adorably your curves. The skirt highlights your legs but still gives you a comfy finish. The top features straps that tie around the neck with an open back and are adjustable in the front. Style it with a pair of strappy sandals for a summer vibe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Asymmetric adjustable straps

Care: Machine Wash Cold

Size: