Skip to content

Cart

Your cart is empty

WEEKEND CAMEL

Sale price$31.57 Regular price$78.37

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ne jemi të fiksuar me çizmet tona 'Weekend'. Kanë një majë të theksuar në pjesën para, takë të trashë dhe një material që ju bën të ndiheni rehat kur jeni me to. Mund të i vishini ato me xhinse dhe xhaketë për një pije pas punës.

Lartësia e përafërt e takës: 11.2 cm / 4.40 " (inch)

Materiali: Lëkurë artificiale

Ngjyra: Camel

We're obsessed with these 'Weekend' boots. Featuring a pointed toe, thick heel, and comfortable material. Wear them with jeans and a blazer for after-work drinks.

Heel Height approx.: 11.2 cm / 4.40 " (inch)

Fabric: PU Leather

Color: Camel

Size:
WEEKEND CAMEL
WEEKEND CAMEL Sale price$31.57 Regular price$78.37