Skip to content

Cart

Your cart is empty

WEEKEND BLACK

Sale price€49,00 Regular price€72,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ne jemi të fiksuar me çizmet tona 'Weekend'. Kanë një majë të theksuar në pjesën para, takë të trashë dhe një material që ju bën të ndiheni rehat kur jeni me to. Mund të i vishini ato me xhinse dhe xhaketë për një pije pas punës.

Lartësia e përafërt e takës: 11.2cm / 4.4" (inch)

Materiali: Lekurë artificiale 

Ngjyra: Zezë

_____________________

We're obsessed with these 'Weekend' boots. Featuring a pointed toe, thick heel and comfortable material. Wear them with jeans and a blazer for after-work drinks.

Heel Height approx.: 11.2cm / 4.4" (inch)

Fabric:  PU Leather 

Color: Black

Size: