Skip to content

Cart

Your cart is empty

Vren Red Dress

Sale price€39,00 Regular price€59,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Vela' është prerë për një përshtatje perfekte në trup. Detajet e korsetit krijojnë strukturë dhe përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Pjesa poshtë e fustanit ka një gjatësi elegante duke krijuar formën perfekte në trup. Visheni me taka dhe një qantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:92%POLYESTER 8%SPANDEX

Detajet:Përshtatjë të ngushtë në trup

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

___________________

The 'Vren' dress is cut for a figure-skimming fit. The corset detailing creates structure and hugs your curves perfectly. The skirt falls to an elegant length and the ruching is super flattering. Style yours with heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92%POLYESTER 8%SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size: