Skip to content

Cart

Your cart is empty

Vrap Champagne Set

Sale price€79,00 Regular price€129,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Vishuni për të lënë përshtypje në setin 'Vrap'. Ky set është i prerë nga një pëlhurë e butë dhe në një dizajn minimal. Këmisha ka detaje tradicionale si një jakë dhe butona, duke e bërë atë shumë të thjeshtë për t'u kombinuar dhe stiluar. Për një kombinim tërheqës shtoni disa aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Dress to impress in the ‘Vrap’ set. This set is cut from soft fabric and in a minimal design. The shirt has traditional details like a notched collar and piping, making it very simple to pair and style. For a captivating combination add some accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size: