Skip to content

Cart

Your cart is empty

Vivetta Taupe Dress

Sale price€39,00 Regular price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani jonë 'Vivetta' është kaq elegant. Përshtatja në pjesën para, pas dhe anash siguron mbështetje të plotë. Ka një dekolte të hapur dhe pa rripa. Ne e duam të kombinuar me sandale të thjeshta për netët tuaja të verës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% POLYESTER 8% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Our 'Vivetta' dress is so elegant. Boning to the front, back and sides provide ultimate support. It has a flattering strapless cut and is ruched for an hourglass effect. We love this teamed with simple strappy sandals for your summer nights out.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% POLYESTER 8% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size: