Skip to content

Cart

Your cart is empty

VICTORIA SAND DRESS

Sale price€49,00 Regular price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Victoria' i bërë nga sateni i shkëlqyeshëm është kaq elegant dhe shumë femëror. Ka rripa të hollë që janë plotësisht të rregullueshëm dhe në pjesën anash është i rrudhosur që krijon një skaj asimetrik. E përsosur për takime ose evente. Visheni me sandale dhe bizhuteri të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: Saten

Detajet: Anash është i rrudhosur

Përkujdesja: Pastrim Kimik
_________________________

Made from lustrous silk satin the 'Victoria' dress is so elegant and ultra-feminine. Features pin-thin straps that are fully adjustable and elegantly ruched at the side to create an asymmetric hem. Perfect for dates or weddings. Wear yours with sandals and simple jewelry.

Model is wearing: Size S

Fabric: Satin

Details: Elegantly ruched at the side

Care: Dry Clean Only

Size: