Label Nue

Vest Black Set

€39 €99

Ky krijim i thjeshtë por mahnitës është seti juaj perfekt për këtë sezonë, ka material që thekson format tuaja trupore. Pjesa e poshtme e fustanit është e prerë në një siluetë të lirshme që bie nën gjatësinë e gjurit. Dizajni i lidhëses në bel e bënë të duket tërheqëse. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

______________________

This simple yet stunning creation is your perfect set for this season. This set is made with a fabric that hugs your curves, the skirt is cut to a loose silhouette that falls under the knee length. The wrap tie design keeps it flirty and elegant. Pair with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Glossy Fabric

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed