Label Nue

Venisa Red Dress

€19 €49

Fustani jonë 'Venisa' është femëror dhe elegant. Bërë nga materiali saten me një ngjyrë të bukur. Ky fustan nxjerr në pah dekolte të hapur, rripa të hollë dhe i rrudhosur anash me lidhëse të rregullueshme për një gjatësi të ndryshueshme. Kombinojeni me taka për një dukje perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: I rrudhosur anash me lidhëse të rregullueshme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët apo Pastrim Kimik

_____________________

Our 'Venisa' dress is equally feminine and flattering with a touch of elegance. Made from satin fabric in a beautiful tone. This flattering dress highlights open decollete, this straps and beautiful ruching along the sides with adjustable drawstrings for the desired length. Style it with heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Ruching along the sides with adjustable drawstrings

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed