Skip to content

Cart

Your cart is empty

Velda Denim Dress

Sale price$52.25 Regular price$84.24

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


I punuar me detaje dhe në mënyrë të sofistikuar. Fustani ynë 'Velda' përmban dekolte në formën V dhe gjatësi maxi. Përshtatet bukur me format tuaja dhe ju vendos në qendër të vëmendjes. E përkryer për eventet e ardhshme. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% POLYESTER 8% SPANDEX

Detajet: Dekolte në formën V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Imbued with timeless sophistication. Our 'Velda' dress features an V Neckline and maxi length. The dress drapes beautifully over your figure and doesn't shy from making a statement. Perfect for upcoming events. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% POLYESTER 8% SPANDEX

Details: Asymmetric Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size: