Skip to content

Cart

Your cart is empty

Vasa Black Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Mos kërkoni më shumë se fustani 'Vasa' për të lënë përshtypje dhe dukje elegante në eventin tuaj të radhës. Fustani 'Vasa' ka një detaj të ndërthurur në pjesën para që krijon një efekt të këndshëm dhe femëror. Visheni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester 4% Spandex

Detajet: Detaj të ndërthurur në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

________________________

Look no further than the ‘Vasa’ Dress for a timeless and elegant impression at your next special event. The 'Vasa' dress features thin straps and a twisted front detail that creates a flattering and feminine effect. Pair with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Poliester 4% Spandex

Details: Twist detail at the front

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size: