Label Nue

Val Fuchsia Green Set

€29 €129

Vishuni për të lënë përshtypje në setin 'Val'. Ky set është i prerë nga pëlhurë sateni me shkëlqim dhe në një dizajn minimal. Këmisha ka detaje tradicionale si një jakë dhe butona, duke e bërë atë shumë të thjeshtë për t'u kombinuar dhe stiluar. Për një kombinim tërheqës shtoni disa aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Detajet: Dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

___________________

Dress to impress in the ‘Val’ set. This set is cut from glossy satin fabric and in a minimal design. The shirt has traditional details like a notched collar and piping, making it very simple to pair and style. For a captivating combination add some accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Two-Piece Set

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed