Skip to content

Cart

Your cart is empty

Una White Bodysuit

Sale price$31.38 Regular price$48.69

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Tregoni linjat tuaja trupore me bodysuit-in 'Una'. Një bodysuit që kombinohet me çdo gjë. Ka jakë të rrumbullakët, mëngë të gjata dhe material elastik. Visheni me xhinse apo mini-fundin tuaj të preferuar dhe kombinojeni me aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5 % Elastik

Detajet: Zinxhirë në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Show off your shape with the 'Una' Bodysuit. A piece that goes with anything. Features long sleeves with shoulder pads, and soft fabric. Wear it over denim or your favorite mini skirt and combine with accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front zipper

Care: Machine Wash Cold

Size:
Una White Bodysuit
Una White Bodysuit Sale price$31.38 Regular price$48.69