Skip to content

Cart

Your cart is empty

Umbra Hunter Green Dress

Sale price$62.92 Regular price$105.57

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


E thjeshtë por mbresëlënëse. Fustani 'Umbra' është krijuar për të ju bërë të ndiheni më femrore. Ka gjatësi maxi, rripa të hollë, dekolte në formë V dhe shpinë të hapur. Nëse dëshironi të lini përshtypje kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon, 18% Spandex

Detajet: Dekolte në formën V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

________________________

Simple yet striking and ready to make a statement. 'Umbra' dress is designed to create feelings of femininity. Features maxi length, thin straps, V decolte, and an open back. If you want to make a statement pair it with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon, 18% Spandex

Details: V shape decolte

Care: Machine wash cold or dry clean

Size: