Label Nue

Uisa Multi Dress

€49 €89

Ky fustan është i bërë me pëlhurë gome të butë me printe me lule që ju jep figurën më të mirë. Ka mëngë të gjata, këmbë të hapur dhe një detaj të rrudhosur në pjesën e belit për një përshtatje perfekte. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100% Polyester

Detajet:Printe me lule

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

__________________

The 'Uisa' dress is made from soft jersey fabric with floral prints that gives you the best figure. Features long sleeves, open leg, and front ruched detail for a more snatched fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed