Label Nue

Uila Black Ivory Coat

€49 €149

The jacket you've all been waiting for is here. The 'Uila' jacket is cut from our soft fabric, making an ultra-modern and stylish look. It's designed with buttons in the front and has an oversized fit. Wear yours with neutral ankle boots or heels.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Butona në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Xhaketa që të gjithë keni pritur është këtu. Xhaketa 'Uila' është e krijuar nga materiali i butë, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka butona në pjesën para dhe përshtatje të gjerë. Kombionojeni me disa gjysmë çizme ose taka.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Buttons in the Front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed