Skip to content

Cart

Your cart is empty

TUBA GREEN

Sale price$21.64 Regular price$74.66

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Platformat joshëse 'Tuba' janë bërë për ju. Këto këpucë ju japin siguri dhe rehati në çdo event. Sandalet kanë një rrip mbështetës tek kyçi i këmbës dhe një takë të lartë që balancohet nga një platformë e konsiderueshme në pjesën para. Vishni tuajat me një fustan midi ose maxi ose pantallona të gjera.

Lartësia e përafërt e takës: 15 cm / 5.9 " (inch)

Lartësia e përafërt e platformës: 5 cm / 1.96" (inch)

Materiali: Lëkurë artificiale

Ngjyra: E gjelbër

Rekomandojmë të merrni një numër më të vogël se numri juaj i rregullt.

____________________

The 'Tuba' glamorous platforms are made for you. They are certain to make a statement at your next event. They have a supportive ankle strap and are set on a platform that balance the design. Wear yours with a midi or maxi dress or wide-leg pants.

Heel Height approx.: 15 cm / 5.9 " (inch)

Platform Height Approx.: 5 cm / 1.96" (inch)

Fabric: PU Leather

Color: Green

We recommend taking one size down from your regular size.

Size:
TUBA GREEN
TUBA GREEN Sale price$21.64 Regular price$74.66