Skip to content

Cart

Your cart is empty

Tuara Black Midi Dress

Sale price€49,00 Regular price€119,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Tuara' ka mëngë të gjata që krijon një efekt të këndshëm dhe femëror. Ka një përshtatje të ngushtë për të theksuar format tuaja, dhe gjatësia midi, e bënë fustanin të lehtë për tu veshur në çdo event.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë, Pastrim kimik

______________________

The ‘Tuara’ dress features long sleeves that creates a flattering and feminine effect. The dress has the perfect fit and is made from a beautiful sequin fabric and midi-length that makes it appropriate to wear in many events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Long Sleeves

Care: Hand Wash Cold, Dry clean only

Size: