Label Nue

Trive Silver Black Dress

€69 €109

Elegancë në fustanin tonë ‘Trive’. Ky mini fustan në stilin e xhaketës përshtatet shumë mirë në trupin tuaj. Ka një jakë klasike, mëngë të gjata dhe butona në pjesën para. Dekolteja e hapur në formë V është super tërheqëse dhe supet të mbushura japin strukturë të bukur. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

___________________________

Chic and modern in the 'Trive' dress. This blazer-style mini dress is cut close to the body to accentuate your curves. Features a classic sharp collar, long sleeves and a button front. The plunging V neckline is super sexy and padded shoulders add structure. Style with a tonal heel and matching accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Shiny Fabric

Care: Hand Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed