Label Nue

Trisa Black Set

€59 €99

Për një kombinim të shpejtë dhe të lehtë, 'Trisa' është zgjedhja perfekte. Bërë nga një material i butë që e bën atë të përsosur për përdorim të përditshëm. Mund ta vishni së bashku ose veçmas. Kombinojeni tuajin me atlete dhe një çantë për një pamje magjepsëse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 50% VISCOSE 30% NYLON 20% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

When you’ve only got five minutes to put together an outfit, 'Trisa' is a sure winner. Made from e soft fabrication which makes it perfect for daily wear. You can wear it together or separately. Pair yours with sneakers and a bag for a captivating look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 50% VISCOSE 30% NYLON 20% POLYESTER

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed