Label Nue

Tibi Tan Dress

€39 €59

Fustani me i ri 'Tibi' mund të vishet në mënyra të ndryshme! Rripa të hollë dhe jakë të lëshuar. Ka një pëlhurë elastike dhe shumë të butë që jep rehati të përsosur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% Polyester 7% Elastano

Detajet: Gjatësi të rregullueshme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

________________________

In our new soft and delicate ruched fabric, the 'Tibi' can be worn in multiple ways! Spaghetti straps hold up this beautiful dress and lead into a flattering cowl neck. It has a stretchy and soft fabric that feels super comfortable.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% Polyester 7% Elastano

Details: Adjustable Length

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed