Label Nue

Thalia Ivory Dress

€59

Prezantojmë fustanin tonë të ri 'Thalia'. Fustani përmban një dekolte të hapur, mëngë të gjata, dhe përshtatje të ngushtë në trup. E bërë nga pëlhura e butë e gomës, rehatia është fjala e përsosur përshkruese për këtë fustan. Kombinoje me taka ose atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Çarje tek këmba në pjesën prapa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Presenting our new 'Thalia' dress. The dress features a perfect bustier chest cut, long sleeves, and a slim fit. Made from soft jersey fabric, comfort is the perfect describing word for this dress. Pair with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Leg slit at the back

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed