Skip to content

Cart

Your cart is empty

Tessa Nude Set

Sale price$75.10 Regular price$129.53

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Tessa' është një ndër setet tona më unike me dizajnin e saj klasik. Ka një bluzë me mëngë të gjata dhe një fund me gjatësi mini. Visheni setin pë të tërhequr të gjithë vëmëndjen. Kombinojeni me çizme ose me takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 55% ACRYLIC 45% COTTON

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

'Tessa' is quick to become one of our statement wardrobe pieces with her classic design. Featuring long sleeves top and a mini skirt. Dress this set and take all the attention. Pair with boots or your favorite heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 55% ACRYLIC 45% COTTON

Details: Two-Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size:
Tessa Nude Set
Tessa Nude Set Sale price$75.10 Regular price$129.53