Label Nue

Tes Blue Dress

€52

Fustani mini 'Tes' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Prerë nga materiali i lehtë i gomës. Ka rripa të hollë, dekolte të hapur dhe pëlhura me printe e bën fustanin super veror. Visheni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

____________________

The 'Tes' mini dress is so simple and comfortable. Cut from lightweight jersey that feels so soft. Features slim straps, open decollete and the printed fabric makes the dress super summerly. Style yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Printed Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed