Label Nue

Teresa Black Dress

€179

Pamjet e paharrueshme tani kanë një emër, 'Teresa' . Bëhuni gati të dukeni bukur për takimet tuaja të radhës. Me mëngë të gjata dhe pëlhurë guri me shkëlqim. 'Teresa' është krijuar për të përqafuar format tuaja dhe është zgjedhja perfekte për shumë evente. Kombinojeni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% ELASTIK

Detajet: Pëlhurë me gurë shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë, Pastrim Kimik

_______________________

Statement looking now has a name, the 'Teresa' Dress. Get ready to look cute for date nights. Featuring long sleeves and shiny stone fabric. 'Teresa' is made for hugging your curves and is the perfect choice for many events. Pair with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Shiny Stones Fabrication

Care: Hand wash cold, Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed