Skip to content

Cart

Your cart is empty

Tere Black Dress

Sale price€49,00 Regular price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani jonë midi 'Tere'. Ka një siluetë të ngushtë në trup, mëngë të gjata, jakë në formë ‘U’ dhe një hapje në pjesën prapa me detaje me shkëlqim. Materiali elastik që është perfekt për çdo formë trupore e bën këtë fustan ideal per t’u kombinuar me të gjitha.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% RAYON 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Our newest Long Sleeve Midi Dress is 'Tere'. Features a curvy silhouette, long sleeves, U-neck, and an opening at the back with shiny details. The stretchy fabric that is perfect for any body shape makes it ideal to combine with anything.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% RAYON 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size: