Label Nue

Temas Astro Green Jumpsuit

€39 €99

Jumpsuit 'Temas' ka të bëjë me elegancën femërore. I prerë nga një pëlhurë e butë, 'Temas' është një jumpsuit me prerje që përshtatet në formën e trupit tuaj. Ka mëngë të gjata, dekolte V dhe një detaj të rrudhosur në pjesën para. Stiloni me një palë taka të larta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Detaj të rrudhosur në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

Our 'Temas' is all about feminine elegance. Cut from a soft fabric, 'Temas' is a form-fitting straight leg jumpsuit. Features long sleeves, V neckline, and a ruched detail at the front. Style it with a pair high heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Ruched detail at the front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed