Skip to content

Cart

Your cart is empty

Tana Black Top

Sale price$20.56 Regular price$42.20

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Tana' është një top i thurur me një dizajn të këndshëm dhe modern. Përmban rripa të hollë në pjesën e para, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për një pamje tërheqëse. Ky top me siguri do të tërheqë vëmendje me stilin e tij unik. Kombinojeni me një palë xhinse dhe bëhuni gati të jeni personi më me stil.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLY 5%SPANDEX

Detajet: Thurje me shirit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

'Tana' is a ribbed top with a cool, modern design. It features thin straps in the front, making it an excellent choice for a stylish look. This top is sure to turn heads with its unique style. Team with a pair of jeans and get ready to be the most stylish person in the room.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLY 5% SPANDEX

Details: Ribbed

Care: Machine Wash Cold

Size:
Tana Black Top
Tana Black Top Sale price$20.56 Regular price$42.20