Skip to content

Cart

Your cart is empty

Tamra Red Bodysuit

Sale price$31.57 Regular price$42.45

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bluza 'Tamra' është një bodysuit klasik me një jakë të lartë, i punuar nga një pëlhurë elastike për të siguruar rehati afatgjatë. Dizajni i përshtatshëm ofron një siluetë të këndshme, e përkryer për çdo rast. Visheni për të pasur ngrohtësi, qëndrueshmëri dhe rehati gjatë gjithë ditës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Me jakë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Tamra' Top is a classic bodysuit with a turtle neckline, crafted from jersey fabric to ensure long-lasting comfort. Its form-fitting style provides a flattering silhouette, perfect for any occasion. It offers breathability, warmth and durability for all-day comfort.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Details: Turtle Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Tamra Red Bodysuit
Tamra Red Bodysuit Sale price$31.57 Regular price$42.45