Skip to content

Cart

Your cart is empty

Tamo Black Dress

Sale price€49,00 Regular price€109,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Tamo' është emri i elegancës së mbrëmjes. E bërë nga një pëlhurë e butë e gomës, përmban rripa të hollë dhe detaje me gurë me shkëlqim në pjesën para. Plotësoni pamjen me një sleek-bun elegant dhe aksesorë minimalë për pamjën tuaj të ardhshme glamuroze.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 50% RAYON 50% COTTON

Detajet: Gurë shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët ose pastrim kimik

____________________

The 'Tamo' Dress is the name of evening elegance. Made from a soft jersey fabric, features thin straps and shiny stones detail in the front. Complete the look with a sleek bun and minimal accessories for your next glam function.

Model is wearing: Size S

Fabric: 50% RAYON 50% COTTON

Details: Shiny Stones

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size: