Label Nue

Talu Blue Dress

€49 €79

Fustani super klas dhe tërheqës, 'Talu' është dizajnuar me një detaj që thekson format tuaja në mënyrën që ne e dimë se ju pëlqeni. Me një dekolte zemre dhe rripa të hollë, ky fustan do të mahnitë në eventin tuaj të radhës, duke dhënë gjallëri dhe glam. Kombinoje me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Elastik

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

Super classy and totally sexy, the 'Talu' dress is designed in a ruched detail that hugs your curves for that sculpted shape we know you love. With a heart decolte and thin straps, this dress will wow at your next occasion, giving effortless glam vibes. Pair with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Printed fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed