Label Nue

Storm Black Dress

€129

Me një dizajn të balancuar dhe të sofistikuar, fustani maksi me mëngë të gjata 'Storm'. Me formën e tij ju siguron që do të lini përshtypje të paharrueshme. I krijuar nga pëlhura e gomës, ky fustan maxi përmban një detaj të hapur tek këmba anash për të mahnitur të tjerët.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Open Leg Detail

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 144 cm / 56.69 inch

______________________

Equal parts bold and sophisticated, the 'Storm' Long Sleeve Maxi Dress. With it's design is a guaranteed head turner. Crafted from jersey fabric, this figure hugging maxi features an open leg detail on the side for that extra WOW.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Çarje tek këmba në pjesën anash

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 144 cm / 56.69 inch

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed