Label Nue

Stevie Black Dress

€39 €55

E dizajnuar për të ju japur vetëbesim, ‘Stevie’ është një fustan për të cilin ia vlen të bëni plane. 'Stevie' ju jep përshtatjen perfekte përmes gjatësisë midi, duke e bërë të duket elegant. Ka rripa të hollë dhe një dekolte të hapur. Kombinojeni fustanin midi me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup.

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët, Pastrim kimik

_________________________

Designed to exude confidence, the ‘Stevie’ is a dress worth making plans for. 'Stevie' gives incredible cinching properties and skims your curves beautifully down through the midi skirt, keeping it ultra classy. Features slim straps and a plunging neckline. Style the midi hem with delicate heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine wash in low temperature, Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed