Label Nue

Stella Orange Dress

€29 €42

Ju prezantojmë me fustanin tonë të shkurtër të momentit. Fustani 'Stella' është i prerë nga një pëlhurë sateni me printe në një siluetë minimale. Fustani ynë 'Stella' nxjerr në pah këmbët tuaja dhe ka një dekolte të lëshuar me rripa të rregullueshëm që kryqëzohen në pjesën e pasme të shpinës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Siluetë minimale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Introducing our mini of the moment. The 'Stella dress is cut from a printed satin fabric in a minimal silhouette. Our 'Stella' dress highlights great legs and features draped cowl neckline with adjustable shoulder straps that crossover at the back. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Minimal silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed