Skip to content

Cart

Your cart is empty

Stefany Moss Dress

Sale price€39,00 Regular price€72,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Stefany' është krijuar për të ju theksuar format tuaja në mënyrë perfekte. Ne e duam dekoltenë super tërheqëse, në formë V që përshtatet shumë mirë në pjesën e gjoksit. Rripat e hollë e plotësojnë stilin e fustanit dhe rrudhosja në fustan ju jep formën më të mirë. Stilojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 94% POLYESTER, 6% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup.

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

'Stefany' dress is designed to flatter your figure and hugs every curve beautifully. We love the super sexy, plunging V neckline to lift and shape for the ultimate cleavage and bust flattering fit. The dainty spaghetti straps complete the style and the ruching flatter your figure from every angle. Style it with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 94%POLYESTER, 6%SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size: