Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sophia Lavender Dress

Sale price€39,00 Regular price€62,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan është i krijuar për llojin e veshjeve të eventeve. Bërë me dizajne lulesh që ju japin ndjesi vere, dekolte të drejtë, mëngë të gjata dhe një përshtatje perfekte në trup. Kombinojeni me sandale me rripa.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Printime florale, dy shtresor

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

This dress creates the kind of partywear that instantly makes a statement. Made with floral prints that give you summer feels. Features off the shoulder neckline, long sleeves and a figure cinching fit. Style yours with strappy sandals

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Details: Floral prints, double-layered

Care: Machine Wash Cold

Size: