Label Nue

Sonia Blue Dress

€35 €59

Ky fustan ultra elegant është zgjedhja juaj super komode këtë sezon festash. Fustani 'Sonia' është bërë nga një pëlhurë e butë, e bukur kadife. Ka mëngë të gjata me prerje të bukura në qafë dhe gjatësia e mini është e përkryer për të nxjerrë në pah këmbët tuaja. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester, 8% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_________________________

This ultra-stylish dress is your super comfortable choice this Holiday season. The 'Sonia' dress is made from soft, pretty velvet fabric. Features long sleeves with pretty cutouts at the neck and the mini skirt length is perfect for highlighting great legs. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester, 8% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed