Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sloane Green Top

Sale price€9,00 Regular price€39,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Njihuni nga afër me bluzën tonë 'Sloane'. E bërë me printe me lule që ju jep ndjesi verore. Ka mëngë të gjata dhe rripa të rregullueshëm të kryqëzuar në pjesën para. Na pëlqen ta veshim me xhinset tona 'Lessa'.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Rripa të rregullueshëm të kryqëzuar

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Get up close and personal with 'Sloane' top. Made with floral prints that give you summer feels. Features long sleeves and adjustable criss-cross straps in the front. We love to wear it with our 'Lessa' Jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Adjustable criss-cross straps

Care: Machine Wash Cold

Size: