Label Nue

Slay Light Taupe Dress

€79 €139

Fustani mbreslënës ‘Slay’ është këtu, dhe pikërisht në kohë për evente më luksoze. Krijuar nga një material me shkëlqim dhe me një strukturë jashtëzakonisht të bukur. Ka pjesën e këmbës të hapur, gjithashtu dhe pjesën e gjoksit para, mëngë të gjera ku japin një formë perfekte fustanit. Kombinojeni me disa këpucë nude apo transparente, vendosni një palë vathë ari apo argjendi dhe gjithçka arrin një pamje elegante.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100%POLYESTER

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

The beautiful and dreamy ‘Slay’ dress is here, just in time for those elegant evenings. Made from a soft sequin fabric and a beautiful drapery. With an open leg and open front, large puffy sleeves that gives a super elegant structure. Wear it with some clear or nude heels, put on some gold or silver earrings and you got yourself a stunning, elegant look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100%POLYESTER

Details: Sequin Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed