Label Nue

Siya Green Set

€62

Ky krijim i thjeshtë por mahnitës është seti juaj perfekt për këtë sezon. 'Siya' është bërë me pëlhurë me rrjetë që thekson format tuaja. Fundi nxjerr në pah këmbët tuaja, por megjithatë ju jep një ndjenjë të rehatshme. Bluza përmban jakë të lartë me shpinë të hapur dhe rripa të rregullueshëm në pjesën para. Stilojeni atë me një palë sandale me rripa për një ndjesi verore.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON 5% SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

This simple yet stunning creation is your perfect set for this season. The 'Siya' is made with mesh overlay fabric that hugs your curves. The skirt highlights your legs but still gives you a comfy finish. The top features a halter neck with an open back and adjustable straps at the front. Style it with a pair of strappy sandals for a summer vibe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON 5% SPANDEX

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed