Label Nue

Siriel Green Dress

€89 €129

Fustani Maxi 'Siriel' me rrjetë me mëngë të gjata, ju bën të tërhiqni vëmëndje gjatë gjithë kohës. I krijuar nga një fabrikim i tejdukshëm rrjetë me mbulesë elegante prej kadifeje, ky fustan maxi ka një prerje asimetrike. Kombinojeni me stileto dhe aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Prerje asimetrike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 135 cm / 53.14 inch

__________________

The 'Siriel' Long Sleeve Mesh Maxi Dress With Cut Outs is a guaranteed head turner. Crafted from a sheer mesh fabrication with chic velvet overlay, this figure jugging maxi features an asymmetric cut out. Pair with barely there stilettos and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Asymmetric cut-outs

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 135 cm / 53.14 inch

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed