Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sirene Rust Dress

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Sirene' mini është një stil klasik. Fustani jonë 'Sirene' ju jep mundësi ta stiloni atë për raste të ndryshme. Ky fustan ka mëngë të gjata, xhepa të shumtë dhe një rrip për të theksuar belin tuaj. Visheni me çizme apo të rrafshëta për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Rrip për që thekson belin tuaj

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

'Sirene' mini dress is a modernized spin on the classic shirt style. 'Sirene' dress is equal parts casual and polished, so you can style it for a number of different occasions. This dress features long sleeves, multiple patch pockets and a belt to cinch your waist. Wear it with ankle boots or flats.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: A belt to cinch your waist

Care: Machine wash cold

Size: