Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sionne Blue Set

Sale price€49,00 Regular price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Seti perfekt për gardërobën tuaj verore. Seti është i dizajnuar printe me lule. Fundi ka bel të lartë dhe e ka pjesën e këmbë të hapur për të treguar shkëlqimin e lëkurës tuaj dhe siguron lëvizje të lehtë. Bluza përmban mëngë të gjata me një lidhëse rreth belit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Super hot for your summer wardrobe. This set is decorated in a colorful, beautifully detailed floral pattern. The skirt sits high on the waist and is spliced with a thigh-grazing split for a flash of skin and ensures easy movement and falls to a midi length. The top features long sleeves with a wrap-around waist tie for the perfect finish. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size: