Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sincere Yellow White Dress

Sale price€49,00 Regular price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Sincere' është kaq femëror dhe i domosdoshëm për gardërobën tuaj verore. Ky fustan është bërë me paterna të detajuara bukur. Ka mëngë të shkurtra të lëshuara me një dekolte në formë zemre dhe fundi është i prerë në një siluetë të lirshme që bie nën gjatësinë e gjurit. Është zgjedhja perfekte për periudhë të pushimeve.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

________________________

The 'Sincere' dress is so feminine and a must for your summer wardrobe. This dress is decorated in beautifully detailed patterns. Features short off shoulders sleeves with a heart neckline and the skirt is cut to a loose silhouette that falls under the knee length. It's the perfect choice for balmy vacations.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size: