Label Nue

Sinara Green Multi Dress

€69

Fustani 'Sinara' është perfekt, i rehatshëm dhe me stil. Fustani me gjatësi midi 'Sinara' është bërë nga materiali i gomës me printe shumëngjyrëshe që përshtatet në mënyre perfekte në trup. Ka rripa të hollë dhe një detaj të bukur të hapur në pjesën e gjoksit me lidhëse përpara. Duket shumë bukur kombinuar me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Pështatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

The perfect 'Sinara' dress is all about the comfy yet stylish dressing. Cut to a super flattering midi length, 'Sinara' is made from jersey fabric with colorful prints that simply hug all your curves. Features slim straps and beautiful open detail on the chest part with front tie. Looks great teamed with a neutral heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed