Skip to content

Cart

Your cart is empty

SINA ORANGE DRESS

Sale price$20.56 Regular price$107.12

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Dukuni magjepsëse dhe përgatituni të tërhiqni vëmendje në fustanin 'Sina'. Me dizajn pa rripa, gjatësi maxi dhe dorëza, 'Sina' është krijuar nga materiali i gomës për rehati maksimale gjatë gjithë natës. Kombinoje me taka dhe aksesorë për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Dorëza

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

_____________________

Exude glamour and prepare to turn heads in the 'Sina' Dress. Features strapless design, maxi length, and gloves, 'Sina' is crafted from a flattering jersey for ultimate comfort all night long. Pair with heels and accessories to complete the look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Gloves

Care: Machine wash cold or Dry Clean

Size:
SINA ORANGE DRESS
SINA ORANGE DRESS Sale price$20.56 Regular price$107.12