Label Nue

Silara Pine Gr Dress

€89

Bëhuni të paharrueshme dhe shkëlqeni në fustanin tonë 'Silara'. Është e krijuar nga material elastik dhe i rrudhosur në pjesën e belit me një çarje anash tek këmba, mëngë të gjata dhe dekolte në formën V. Perfekt për evente të ndryshme. Kombinojeni me taka dhe aksesorë minimal.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: E rrudhosur në bel

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Be unforgettable and radiant in our 'Silara' dress. 'Silara' is made from elastic fabric all ruched on the waist with a side split leg, long sleeves, and a V neckline. Perfect for any occasion. Pair with heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: All ruched on the waist

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed