Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sian Leaf Top

Sale price$27.21 Regular price$56.60

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Theksoni siluetën tuaj me bluzën tonë 'Sian'. Është bërë nga materiali i gomës me teksturë që ju jep përshtatjen perfekte. Ka një mbledhje delikate në mes që thekson belin tuaj, mëngë të gjata dhe pjesa para e hapur që kombinohet me pantallonat tuaja me bel të lartë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Pështatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________________

Enhance your silhouette in the 'Sian' top. It's made from slinky material to snatch your waist for a figure-skimming fit. Features delicate gathering to the middle accentuates your waist, long sleeves, and a striking open front to pair with your high-waisted pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sian Leaf Top
Sian Leaf Top Sale price$27.21 Regular price$56.60